Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Yükselen Hair Saç Ekim Merkezi 14 yıllık tecrübesi ile 2003 den beri Türkiye'de saç ekimi yapan başarılı merkezlerden biridir. Saç ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavi konularında faaliyet gösteren konusunda saç ekimi uzmanlarıyla çalışmakta olan bir kuruluştur.

2003 yılında hizmet vermeye başlayan Yukselen Hair Sac Ekim, Saç ekim merkezi olarak kurulduğu günden bu yana saç ekimi sektörüne yön veren bilimsel gelişmeleri takip ederek saç ekimine inovasyon katmaya çalışmaktadır . 14 yılı aşkın süredir, 12.000'nin üzerinde başarılı saç ekimi uygulaması gerçekleştiren Yükselen Hair Saç Ekim, tüm uygulamalarını anlaşmalı sağlık koşullarına tam riayet eden donanımlı ve + plus diye tabir edilen hastanelerde hizmet vermektedir. Konusunda uzmanlığı aldığı sertifika ve diplamayla belgelenmiş ve deneyimli saç ekim uzmanları eşliğinde uygulamalarımızı başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Yükselen Hair Saç Ekim Merkezi avrupa ülkeleri olmak üzere saç ekiminde 120 ülkeye hizmet vermektedir. Özellikle Yunanistan, Almanya, Balkan Ülkeleri, Rusya, Fransa, Azerbaycan ve Dubai olmak üzere pek çok arap ülkesine aktif olarak hizmet vermekteyiz. Uygulamalarımızda elde ettiğimiz başarı neticesinde elde ettiğimiz güven sayesinde hastalarımıza benzersiz bir saç ekim deneyimi sunuyoruz ayrıca saç ekimi için yurt dışından gelen hastalarımıza uçak, transfer ve konaklama konularındada ücretsiz danışmanlık hizmetide veriyoruz. Yurt dışından ister sadece saç ekimi, sakal ekimi yada kaş ekimi veya yara ve yanık izlerinin ekim ile kapatılması için gelin ister tüm hizmetlerimizden yararlanın memnuniyet garantisiyle 7/24 Yükselen Hair ve uzman ekibi hizmetinizdedir.

Sayfamızı ziyaret eden siz değerli misafirlerimizden saç dökülmesi veya saçsızlık sorunu olanlar veya kaş ekimi, sakal ve bıyık ekimi veya baş derisindeki yanık ve yara izlerinin ekim ile kapatılmasını isteyenler, saçlarının önden, tepeden ve ense kısmından çekilmiş fotoğraflarını yaş, cinsiyet ve telefon numaralarıyla birlikte bize e-mail yoluyla veya Facebook mesenger veya Whatsapp numaramıza gönderdikleri taktirde, uzman ekiplerimiz tarafından değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucunda kişinin saç tedavisine mi yoksa saç ekimine mi ihtiyacı olduğu ve bu uygulamaların yaklaşık maliyet bilgisi uzman ekibimiz tarafından siz değerli hastalarımıza verilecektir. Saçsızlık stresine son vermek istiyor ve artık benim de saçım olsun diyorsanız ,sizleri Yükselen Hair Saçlandırma Merkezimiz de anlaşmalı sağlık koşullarına tam riayet eden donanımlı ve +++ plus diye tabir edilen hastanelerde hayal ettiğiniz saçlara kavuşturuyoruz.

Sizin Görüşleriniz