Hakkımızda

Vizyonumuz

Kendi alanında uzman ekibimiz ile kendinizi güvende hissedecek ve ayrıcalığın farkına varacaksınız. Dünyada sağlık sektöründe yeniliğin ve değişimin yüzü olmak vizyonuyla 2003 yılından bu yana müşteri memnuniyetini en yukarıda tutarak özverili bir çaba içerisindeyiz.Amacimiz kimse sacsiz kalmasin sloganimiz (Saçinizi baştan çikariyoruz).

Misyonumuz

Sunduğu sağlık hizmetleri ile doğru,güvenilir ve hasta memnuniyetini sağlamayı,ekibi ve altyapısı ile Türkiye de model oluşturmayı,dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Yükselen Hair Saç Ekim Merkezi

YükselenHair Saç Ekim Merkezi 14 yıllık tecrübesi ile 2003 den beri Türkiye'de saç ekimi yapan başarılı merkezlerden biridir. Saç ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavi konularında faaliyet gösteren konusunda uzman doktorlarla çalışmakta olan bir kuruluştur.


2003 yılında hizmet vermeye başlayan Yukselen Hair Sac Ekim, Saç ekim merkezi olarak kurulduğu günden bu yana saç ekimi sektörüne yön veren bilimsel gelişmeleri takip ederek saç ekimine inovasyon katmaya çalışmaktadır . 14 yılı aşkın süredir, 12.000'nin üzerinde başarılı saç ekimi uygulaması gerçekleştiren Yükselen Hair Saç Ekim, tüm uygulamalarını anlaşmalı sağlık koşullarına tam riayet eden donanımlı ve + plus diye tabir edilen hastanelerde hizmet vermektedir. Konusunda uzmanlığı aldığı sertifika ve diplamayla belgelenmiş ve deneyimli saç ekim uzmanları eşliğinde uygulamalarımızı başarıyla gerçekleştirmekteyiz.


Yükselen Hair Saç Ekim Merkezi avrupa ülkeleri olmak üzere saç ekiminde 120 ülkeye hizmet vermektedir. Özellikle Yunanistan, Almanya, Balkan Ülkeleri, Rusya, Fransa, Azerbaycan ve Dubai olmak üzere pek çok arap ülkesine aktif olarak hizmet vermekteyiz. Uygulamalarımızda elde ettiğimiz başarı neticesinde elde ettiğimiz güven sayesinde hastalarımıza benzersiz bir saç ekim deneyimi sunuyoruz ayrıca saç ekimi için yurt dışından gelen hastalarımıza uçak, transfer ve konaklama konularındada ücretsiz danışmanlık hizmetide veriyoruz. Yurt dışından ister sadece saç ekimi, sakal ekimi yada kaş ekimi veya yara ve yanık izlerinin ekim ile kapatılması için gelin ister tüm hizmetlerimizden yararlanın memnuniyet garantisiyle 7/24 Yükselen Hair ve uzman ekibi hizmetinizdedir.


Sayfamızı ziyaret eden siz değerli misafirlerimizden saç dökülmesi veya saçsızlık sorunu olanlar veya kaş ekimi, sakal ve bıyık ekimi veya baş derisindeki yanık ve yara izlerinin ekim ile kapatılmasını isteyenler, saçlarının önden, tepeden ve ense kısmından çekilmiş fotoğraflarını yaş, cinsiyet ve telefon numaralarıyla birlikte bize e-mail yoluyla veya Facebook mesenger veya Whatsapp numaramıza gönderdikleri taktirde, uzman ekiplerimiz tarafından değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucunda kişinin saç tedavisine mi yoksa saç ekimine mi ihtiyacı olduğu ve bu uygulamaların yaklaşık maliyet bilgisi uzman ekibimiz tarafından siz değerli hastalarımıza verilecektir. Saçsızlık stresine son vermek istiyor ve artık benim de saçım olsun diyorsanız ,sizleri Yükselen Hair Saçlandırma Merkezimiz de anlaşmalı sağlık koşullarına tam riayet eden donanımlı ve +++ plus diye tabir edilen hastanelerde hayal ettiğiniz saçlara kavuşturuyoruz.

Hizmetlerimiz

Saçınız, sağlığınız bizim işimiz

Saç Ekimi

Saç ekimi, saç olan bölgeden alınan saç köklerinin saçsız bölgeye nakledilmesidir. Saç ekimi, sağlıklı ve güçlü saç köklerinin ömür boyu dökülmeyen alan diye tabir edilen ense ve kulak üstünden alınarak açılmış bölgeye nakil işlemidir.

Daha Fazla Oku

Sakal ve Bıyık Ekimi

Bölgesel seyrelmeler, saçkıran ya da yara izleri olan bölgelere FUE Tekniği ile yapılan nakil sayesinde daha estetik bir görünüme kavuşmak mümkündür.

Daha Fazla Oku

Yanık ve Yara izleri Ekim ile Kapatılması

Kaza veya hastalık sonucu yara, yanık olan yerlerde saç kökleri zarar görür ve artık o bölgelerde saç çıkmaz. Böyle durumlarda en kesin ve kalıcı çözüm ise bu bölgelere saç ekim işlemidir.

Daha Fazla Oku

Kaş Ekimi

Kaşlar modern yöntemlerle yerine ekilir ve eski görünümüne kavuşturulur. Kaş dövmesi, kaş kalemi gibi geçici yöntemler kalıcı yöntemler değildir ve istenilen sonucu vermezler. Kalıcı sonuç almak için kaş ekimi en doğru yöntemdir.

Daha Fazla Oku

Prp Tedavi

PRP (Platelet Rich Plazma) yöntemi, modern tıbbın gelişmesinde devrim niteliğinde gelişme yaratan yeni bir saç tedavisi yöntemidir.

Saç Mezoterapisi

Saçların canlanması, kuvvetlenmesi ve tekrar kalınlaşarak dolgun ve parlak hale gelmesi için saçlı derinin orta ve derin kısımlarına çok ince ve özel iğnelerle uygulanan bir tedavi şeklidir.

0

BAŞARILI OPERASYON

0

YILLIK DENEYİM

0

HER ZAMAN SİZİNLE

0

ULUSLARARASI DENEYİM