Yazılar

Yazılar

Yaşlandıkça rengini ve formunu kaybeden saçların dökülmesinde stresten ateşli hastalıklara,gebelikten diyet yapmaya kadar bir çok nedenin etkili olduğu belirtiliyor.Saç dökülmesi belli bir oranda tıbbi açıdan normal kabul edilir.Her gün 50 ,100 saç teli dökülmesi normaldir.

Daha Fazla Oku
Yazılar

İki kulak arasındaki dökülmeme özelliğine sahip saç köklerinin FUE tekniği ile tek tek alınarak saç kaybı yaşanan bölgelere nakledilmesidir. FUE yönteminin en büyük avantajı maksimum greft alınmasına olanak sağlarken,donör alanda iz bırakmamasıdır.

Daha Fazla Oku
Yazılar

Sakal son yıllarda moda camiasında erkeklerin en çok kullandığı,stil belirliyicilerinden biri. Bir çok ünlü marka, katalog çekimlerinde sakallı modeller kullanırken ülkemizde ve dünyada ekran karşısına çıkan aktörleride sakallı görmek mümkün.

Daha Fazla Oku
Yazılar

PRP (Trombositten Zengin Plazma) ile Saç Dökülmesi Tedavisi PRP (Platelet Rich Plazma ) Nedir? PRP (Platelet Rich Plazma) yöntemi, modern tıbbın gelişmesinde devrim niteliğinde gelişme yaratan yeni bir saç tedavisi yöntemidir. 

Daha Fazla Oku
Yazılar

FUE,saç ekiminde kullanılan en son tekniktir.
FUE,saç köklerinin tek tek alma metoduna dayanır.
Gözle görünür bir yara izi oluşturmaz,dikiş atılmaz.
FUE tekniği ile yapılan saç ekiminde iyileşme süresi çok kısadır.

Daha Fazla Oku
Yazılar

FUE (foliküler ünite ekstraksiyonu), kelime anlamı olarak kıl kökünün alım şeklini tarif etmektedir. Kıl kökünü FUT saç ekiminde olduğu gibi blok halinde değil tek tek alındığını tanımlamaktadır.

Daha Fazla Oku

(+90) – 541 375 0304

Hayallerinizi ertelemeyin Sağlıklı Saçlarınıza Kavuşun

Ücretsiz Muayene